Dům domácí péče Bílovice

Zařízení zajištující odlehčovací pobyty - zaměřené na péči o seniory a těžce zdravotně postižené klienty. Poskytujeme pobytovou sociální službu s nepřetržitým provozem. Pobyty mohou být KRÁTKODOBÉ i DLOUHODOBÉ. Zaměřujeme se zejména na podporu při naplňování potřeb seniorů, kteří mají sníženou soběstačnost v důsledku pokročilého věku a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Náš dům je také vhodnou alternativou pro seniory, kteří mají přidruženou  lehčí formu smyslové vady a potřebují pobytové služby sociální péče. 

Kromě 24 hodinové sociální péče je také zajištěna domácí zdravotní služba - dle indikací lékaře.

Praktický lékař je k dispozici dle potřeby.  V případě zájmu mají klienti možnost se u lékaře zaregistrovat. Samozřejmostí jsou i návštěvy kadeřnice, pedikérky,... dle přání a požadavků kientů.

DDP Bílovice

 se nachází  v klidném v obci Bílovice nad Svitavou, v besprostřední blízkosti vlakového nádraží.  Zařízení je rodinného typu a má kapacitu 20 lůžek. V Zařízení je výtah.
 
Ubytování - plně vybavené 2 lůžkové pokoje, na každém pokoji je TV,polohovací lůžka, poličky, komody na osobní věcí a jídelní stůl.
Strava -  4 xdenně ( snídaně, oběd, svačina večeře).
Péče - 24 hodinová pečovatelská služba, kterou zajišťuje odborný  personál
 
Platby: ubytování :     210,-/den
              strava:            160,-/den
              
 

Bílovice nad Svitavou 314, ddpbilovice@seznam.cz, telefon 777 758 264

NOVÁ ŽÁDOST.doc (58 kB)

 

Kontakt

DŮM DOMÁCÍ PÉČE (DDP)

777 758 264 -DDP Bílovice
Bílovice nad Svitavou 314, 66401777 758 263 - DDP Babice
Babice nad Svitavou 214, 664 01